قوانین و مقررات کتابفروشی آنلاین شادمهر کتاب

قوانین و مقررات کتابفروشی آنلاین شادمهر کتاب

فروشگاه کتاب شادمهر تمامی کتاب‌های ارائه شده توسط وب سایت شادمهر کتاب را پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش از انبار کتابفروشی کتابرسان و یا مراکز پخش کتاب تهیه و از طریق پیک برای شهر کرمان و یا پستی برای مشتریان خود ارسال می‌گردد.

 کتابفروشی  آنلاین شادمهر کتاب کلیه کتاب‌ها  عرضه شده در سایت به‌صورت نو عرضه می گردد و  به هیچ عنوان کتاب دست دوم توزیع نمی‌کند.

کلیه کتاب‌های عرضه شده در سایت شادمهر کتاب  دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد می‌باشند و به هیچ عنوان کتاب فاقد مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.

همه کتاب های فعال روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد. در صورت تغییر قیمت به خریدار اعلام می گردد و در صورت رضایت مشتری ارسال می گردد.

خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و…) بر عهده تولید کننده محصول است شادمهر کتاب هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد (  ممکن به روزرسانی شود و در صورت افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد.
در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن برای شادمهر کتاب، جریمه  ای  شامل فروشگاه شادمهر کتاب بابت  سفارش مشتری  نمی شود، وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد .

سفارشات مربوط به مشتریان خارج از کشور  با توجه به نوسانات ارزی بر حسب ریال و یا ارز خارجی محاسبه و به مشتری اعلام می گردد. بعد از دریافت وجه ریالی و یا به دلاری از طریق راههای ارتباطی اعلام شده به مشتری سفارشات به ادرس مشتری از طریق پست جمهوری اسلامی و یا شرکت های پست خصوصی ارسال می گردد.

سفارشات، پس از تأیید پرداخت ظرف یک تا سه روز کاری (پنجشنبه و جمعه روزهای غیرکاری بازار توزیع کتاب هستند ) آماده و ارسال می‌شوند. در موارد خاص ممکن است حسب درخواست مشتری و پذیرش شادمهر کتاب  سفارش در همان زمان ثبت ارسال شود.

استرداد وجه به حساب مشتریان از طریق سیستم پایا و با استفاده از شماره شبا انجام میشود. نام صاحب حساب با نام مشتری در سایت (ثبت نام) باید تطابق داشته باشد. در صورت ورود اطلاعات اشتباه توسط مشتری در هنگام ثبت درخواست استرداد وجه، لازم است مجددا با یک شماره شبای صحیح درخواست استرداد وجه ثبت شود. برای دوستان خارج از کشور با پی پال به نام فرد ثبت نام شده در سایت انجام می شود .

اگر یک یا چند عنوان از کتب سفارش داده شده برای شادمهر کتاب غیرقابل تهیه باشد و مابقی تهیه شده باشد،شادمهر کتاب کتابهای تهیه شده موجود  را برای مشتری ارسال خواهد کرد.

مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و پس از ارسال توسط شادمهر کتاب کد رهگیری مرسوله پستی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که پیگیری بسته ارسالی از طریق نشانی newtracking.post.ir در وب سایت رسمی سایت پست قابل پیگیری می‌باشد.

طبق قانون اداره پست مأمور پست باید برای تحویل بسته‌های پیشتاز حداقل 2 بار به آدرس مراجعه کرده و در صورت عدم حضور گواهی در محل نصب کند تا گیرنده ظرف 10 روز با مراجعه به باجه معطله، بسته را دریافت کند. اگر فکر می‌کنید امکان عدم حضور در آدرس‌تان وجود دارد بسته را با پست پیشتاز خریداری کنید تا مسئولیت بیشتری برای تحویل بر عهده اداره پست باشد.

برای هموطنان خارج از کشور با توجه به نحوه ارسال هماهنگی انجام می شود و از راه های ارتباطی اطلاع رسانی میشود.

کد پستی و ادرس و مشخصات جهت سفارش بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.

اطلاعات مشتریان (نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و …) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان شادمهر کتاب  استفاده می‌شود و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت و نزد شادمهر کتاب محفوظ می ماند.

در صورت خرابی فیزیکی مرسوله تا 24 ساعت مهلت دارید که از طریق ایمیل یا تماس تلفنی همکاران ما در شادمهر کتاب را در جریان بگذارید.

بعد از ثبت خرید و پرداخت به هیچ وجه امکان اضافه کردن کتاب، تغییر تعداد و یا جا به جایی کتاب خریداری شده با کتاب دیگری نیست .

ناقصی فرم، سفیدی صفحات، پشت و رو بودن کتاب، مشکلات صحافی یا چاپی کتاب  تا 7 روز بعد از دریافت بسته قابل بازگشت و تعویض می باشد که هزینه بازگشت را شادمهر کتاب تقبل می کند، اما بعد از 7 روز هزینه برگشت و ارسال در صورت امکان تعویض برای  شادمهر کتاب با مشتری می باشد.

لغو خرید و یا حذف کالای خریداری شده نهایتا تا 3 ساعت قابل پیگیری می باشد. در صورتی که خرید در روز تعطیل باشد اولین روزکاری بعد قبل از ساعت  10 صبح قابل پیگیری می باشد- حتما تلفنی اطلاع داده شود.

کوپن‌های تخفیف و جوایز ارائه شده به مشتریان فقط در یک سفارش قابل استفاده هستند و در صورت برگشت سفارش به هر دلیل، این مبلغ به مشتری قابل استرداد نخواهد بود.

در صورت هر گونه سوال و مشکل و شکایت ازطریق ایمیل  badakhshanvip@gmail.com   با مدیر وب سایت شامهر کتاب در ارتباط باشید. همچنین از طریق  بخش تماس با ما با پشتیبانی در ارتباط باشید.

ثبت نام در سایت  شادمهر کتاب و خرید از سایت به معنی قبول تمام قوانین در سایت می باشد.

از اینکه شادمهر کتاب را جهت تهیه کتاب و محصولات فرهنگی انتخاب نموده اید از شما سپاس گذاریم.